Hakkımızda

Şişli’nin Trafiğine Çözüm Olmaya Geldik!

Ferhat Balkan

Hakkımızda

Nişantaşı Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz!

Nişantaşı Sürücü Kursu olarak, İstanbul Avrupa Yakası’nda hem otomobil hem de motosiklet ehliyeti almak isteyen öğrencilere hizmet sağlıyoruz. Hem otomobil hem de motosiklet sürüş eğitimleri için ayrı programlar tasarladık ve her öğrencimizin ihtiyaçlarına göre özelleştiriyoruz.

Otomobil ehliyeti almak isteyen öğrencilerimiz, trafik kuralları, sürüş teknikleri, araç bakımı ve diğer konularda kapsamlı bir teorik eğitim alırlar. Ayrıca, güncel araçlarımızda pratik sürüş eğitimleri de sunuyoruz. Eğitimlerimiz, İstanbul trafiği koşullarına uygun olarak tasarlanmış ve yasal mevzuatlara uygun olarak veriliyor.

Motosiklet ehliyeti almak isteyen öğrencilerimiz de, motosiklet sürüş eğitimlerinde en iyi eğitimi alacaklarından emin olabilirler. Motosiklet eğitim programlarımızda, trafik kuralları, motosiklet bakımı, sürüş teknikleri gibi konular kapsamlı bir şekilde ele alınır. Eğitimlerimiz, tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından verilir ve son teknoloji araçlar kullanılır.

Nişantaşı Sürücü Kursu olarak, öğrencilerimize en kaliteli eğitimi sunmanın yanı sıra, sınavlara hazırlık sürecinde de destek sağlıyoruz. Sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilerimiz, tecrübeli öğretmenlerimizden destek alarak sınavlardan başarılı bir şekilde geçme şansı elde ederler.

Hizmetlerimiz kapsamında, öğrencilerimizle birebir ilgilenir ve onların öğrenme hızına göre programlarımızı özelleştiririz. Nişantaşı Sürücü Kursu olarak, hem otomobil hem de motosiklet ehliyeti almak isteyen öğrencilerimizin trafikte güvenli, saygılı ve sorumlu sürücüler olmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz.

Uzman Eğitim Kadromuz

Ferhat Balkan

Kurucu & Eğitmen

Vedat özkalay

Eğitmen

Özcan ÖZALP

eğitmen

Özcan çayır

Eğitmen

Soner özdemir

Eğitmen

Umut paltaoğlu

eğitmen

Öğrencilerimiz neler söyledi?

Sürücü Kursu Yorumları

B ehliyeti almak için harika bir yer. Yazılı ve direksiyon sınavlarını tek seferde geçtim. Hocaları çok iyi, sürüş parkurundaki tüm taktikleri mükemmel şekilde öğretiyorlar. Tavsiye ederim.

T***

b Sınıfı Otomobil Ehliyeti Öğrencisi

Hocaları işini hakkıyla yapıp kesinlikle geçmenizi sağlıyorlar ben 20 günde a2 ehliyet aldım 25 günde araba ehliyeti aldım tek seferde ilgililer kesinlikle kalma yok ve fiyat ta da tüm kurslardan daha uygun her türlü yardımcı oluyorlar.

Orhan Ertik

a2 Sınıfı Motor Ehliyeti Öğrencisi

Verilen eğitimler çok güzel, özellikle diğer sürücü kurslarından farkı eğitmenler de çok ilgililer, bu yüzden Nişantaşı Sürücü Kursu 👍

Ensar Öztürkler

B Sınıfı Otomobil Ehliyeti Öğrencisi

Bize Ulaşın!